Bilgi

En Ucuz Beton Vibratör Çeşitleri

beton-vibratörü

Beton vibratörü genellikle ıslak betonda titreşimsizde tercih edilen mekanik bir inşaat elemanıdır. Ülkemizde gelişen teknoloji ile birlikte inşaat sektörünün önemli makinelerinden biri olarak sıklıkla kullanılır. Beton vibratörü sayesinde yapılan iş kaliteli ve kısa süreli olmaktadır. Yani beton vibratörü sayesinde zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Benzinli ve Dizel Konvertörlü Beton Vibratörü

Benzinle ve dizel konvertörlü beton vibratörü 380 volt üç faz elektrik gücüyle görev yapan KVH hortumlarının bağlantıları sayesinde görev yapmaktadır. Benzinle ve dizel konvertörlü beton vibratörü yalnız başına görev yapmaz KHV hortum modellerinden biri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Düzenli ve kaliteli bir beton dökümü istenilen inşaat alanında beton dökümü sırasında meydana gelen hava boşluklarını engelleyerek pürüzsüz bir zemin oluşmasını sağlar.

Çanta Tipi Konvertörlü Beton Vibratörü

Çanta Tipi Konvertörlü beton vibratörü 380 volt üç faz elektrik gücüyle devreye girmektedir. Bir jeneratörü anımsatan bu vibratör yalnız başına görev yapamaz muhakkak KHV hortum modellerinden biriyle uyum sağlayarak çalışmaktadır. Pürüzsüz ve kaliteli bir beton dökümü istenilen inşaat alanında beton dökümü sırasında meydana gelen hava kabarcıklarını engelleyerek istenilen düzlüğe getirir.

Kendinden Konvertörlü Beton Vibratörü Nedir Ne İşe Yarar?

Kendinden Konvertörlü beton vibratörü 220 volt tek faz elektrik gücüyle görev yapar. Yüksek sıklıkla iç beton vibratörü olarak bilinen bu vibratör modelleri harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. İnşaat sahalarına bağlı olarak istenilen etki ölçeklerinde şişe kalınlıklarına göre farklı uzunluklarda  hortumlarla birlikte görev yapmaktadır. Düzgün ve kaliteli bir beton dökümü  tercih edilen inşaat alanında beton dökümü sırasında meydana gelen hava kabarcıklarını engelleyerek istenilen pürüzsüzlüğe getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.