Bilgi

En Ucuz Sanayi Tipi Isıtıcı Modelleri Hangileridir?

sanayi tipi ısıtıcı

Kafe, restoran, fabrika, atölye ve bahçe benzeri alanların ısıtılmasında sıva, boya ve beton gibi uygulamaların kurumasında en pratik çözümleri Sanayi tipi ısıtıcı modelleri sunmaktadır. Büyük ve kapalı alanların soğuk kış günlerinde ısıtılmasında etkin rol oynayan sanayi tipi ısıtıcı modelleri konforlu kullanım özellikleri ve taşıma kolaylıklarından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlıklı ısınma ortamı sunan sanayi tipi ısıtma sistemleri kullanıcılarına sağlıklı ve sıcacık ortamlar sunmaktadır.

Ekonomik Sanayi tipi ısıtıcılar ve modelleri kurulum gerektirmemektedir. Sanayi tipi ısıtıcı çeşitleri en ucuz sanayi tipi ısıtıcı fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. Maksimum verimlilikleri sayesinde konumlandırıldığı mekanları kolayca ısıtan, Sanayi tipi ısıtıcı fiyatları ürünlerin markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz sanayi tipi ısıtıcı modelleri bütün kurutma sistemlerinde, geniş mekanların ısıtılmasında ve Fabrika gibi pek çok alanda soğuk kış günlerinde kullanım için idealdir. Son teknolojik sistemlerle üretilen cihazlar konforlu ve kompakt tasarımları sayesinde küçük mekanları çok hızlı şekilde ısıtmaktadır.

Dizel Mazotlu Bacalı Sera Atölye Fabrika Isıtıcısı 30kw

https://www.newtonmakine.com.tr/dizel-mazotlu-bacali-sera-atolye-fabrika-isiticisi-30kw/

Dizel Mazotlu Bacalı Sera Atölye Fabrika Isıtıcısı 30kw

125 m2 yalıtımı olmayan bir alanı ısıtma kapasitesini taşıyan inşaat şantiye dizel ısıtıcı çeşidi herhangi bir kurulum yahut ön hazırlık gerektirmeden hemen ısıtma sağlamaktadır. 500 m2 orta yalıtımlı mekanlarda ısıtma için kullanılabileceğiniz sanayi tipi dizel mazotlu ısıtıcı modelimiz çok uygun fiyat yapısına sahiptir.

Dizel Mazotlu Bacasız İnşaat Şantiye Isıtıcısı 65kw

https://www.newtonmakine.com.tr/dizel-mazotlu-bacasiz-insaat-santiye-isiticisi-65kw/

Dizel Mazotlu Bacasız İnşaat Şantiye Isıtıcısı 65kw

300 m2 yalıtımı olmayan bir mekanı ısıtma kapasitesine sahip inşaat şantiye dizel ısıtıcı çeşidi bir kurulum yahut ön hazırlık gerektirmeden ısıtma özelliğine sahiptir. 1200 m2 orta yalıtımlı alanlarda ısıtma gayesi ile satın alabileceğiniz 65kw mazotlu bacasız inşaat ısıtıcı sanayi tipi dizel mazotlu ısıtıcılar ergonomik fiyat yapısındadırlar.  Ayrıca estetik tasarımları ile kullanıldığı mekanlarda göze hitap ederken, tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınmaktadırlar.

Elektrikli İnşaat Şantiye Isıtıcısı 9KW

https://www.newtonmakine.com.tr/elektrikli-insaat-santiye-isiticisi-9kw/

Elektrikli İnşaat Şantiye Isıtıcısı 9KW

120 m2 orta yalıtımlı mekanlarda ısıtma amacı ile kullanmak için idealdir. Sanayi tipi ısıtıcı modeli ergonomik ve estetik dizaynı ile kullanıldığı alanlarda göze hitap etmektedir. Hafif yapıları nedeni ile rahatlıkla taşınmaktadır. 9kw elektrikli inşaat ısıtıcı yalıtımı maksimum olan mekanlarda 180 m2 ye kadar alanların ısıtılmasında sıklıkla tercih edilmektedir. Elektrikli sanayi tipi ısıtıcılar her türlü yaşam alanında kullanılmak için idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.