Bilgi

En Uygun Dış Cephe Temizlik Asansörleri Fiyatları

dıs-cephe-temizlik-asansoru

Dış Cephe Temizlik Asansörleri genel olarak yüksek binaların cam temizliğinin yapılması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu asansörler iş güvenliği açısından önemli olup herhangi bir risk taşımamaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun çeşitleri ile üretilen Dış Cephe Temizlik Asansörleri, kullanımı açısından kolay ve rahat çalışmanızı sağlayacaktır.

Dış Cephe Temizlik Asansörleri, her türlü hava şartlarına uygun olarak tasarlanmış olup kolay ödeme avantajları ile kategorimizde yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz Dış cephe temizlik asansörü çeşidini kategorimizi inceleyerek uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. 

Ankraj (Matafora) Kol Askı Dış Cephe Temizleme Asansörü

Arzuya göre tek veya çift kabinli olarak tasarlanan Ankraj (Matafora) Kol Askı Dış Cephe Temizleme Asansörü çelik ayaklara sahip iş güvenirliği açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

NST10 Major Çift Kişilik Dış Cephe Temizleme Asansörü

Çift halat sarımlı ve çift motor sistemi sahip NST10 Major Çift Kişilik Dış Cephe Temizleme Asansörü çok amaçlı kullanıma sahiptir. Çalışma sahası için emniyetli olan bu asansörler sayesinde işlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sabit Tek Bomlu Ağır Hizmet Tipi Cephe Temizlik Asansörü

Bina teras katına montaj edilen Sabit Tek Bomlu Ağır Hizmet Tipi Cephe Temizlik Asansörü kullanım açısından oldukça rahat ve güvenlidir. Çok satanlar arasında yer alan Dış cephe temizlik asansörü çeşidini uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Çift güvenli halat sistemi ve çelik halatları sayesinde oldukça tercih edilen Sabit Tek Bomlu Ağır Hizmet Tipi Cephe Temizlik Asansörü çeşidini kategorilerimizi inceleyerek uygun fiyat seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.