Bilgi

İnşaat Vinçleri

inşaat vinci

İnsan gücünün yeterli gelmediği noktalarda inşaat vinçleri devreye girmektedir. Büyük ve ağır eşyaların veya malzemelerin iş makinaları vasıtası ile bir yerden alınıp başka bir noktaya bırakılmasını sağlayan kaldırma araçlarına vinç denilmektedir. İnşaat vinci genel olarak ve sıklıkla yapı sektöründe kullanılmaktadır. Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz inşaat vinçleri dam vinci, gırgır, monoray vinç ve portal vinç olmak üzere dört gruba ayrılmaktadır.

Monoray vinç, yekpare ve tek bir hareket yolundan üretim yapılmış raylı sisteme verilen isimdir. Monoray vinç modelleri, oluşturulan raylı sistemle bir düzlem içerisinde yük kaldırıp hareket edebilen vinç çeşitleridir. Vinçlerin rayları çelik konstrüksiyondan üretim yapılmaktadır. Basit bir şekilde montajı yapılabilen eşsiz inşaat vinci modellerinin bakımı da fazlası ile basittir. Çeşitlerine göre manyetik ve diskli frenler sayesinde hareket anında vincin yumuşak biçimde durma özelliği bulunmaktadır. İnşaat vinci modelleri taşıdığı özelliklerinden dolayı emniyetli kaldırma ve taşıma sağlamaktadır. İnşaat Vinçleri sessiz çalışmaktadırlar ve gürültü yapmaz.

İnşaat sektörünün ve teknolojinin ilerlemesi ile birlikte son dönemlerde sıklıkla kullanılan inşaat vinçleri dayanıklı yapıları ile uzun süre kullanım için idealdir. Satışa sunmuş olduğumuz yerden kumandalı gırgır vinç modelleri maksimum performans sunmaktadır. İnşaat vinci modelleri en uygun fiyat seçeneği ile Newton Makine de. İhtiyaç duyduğunuz inşaat vinçleri modellerine en uygun fiyat seçeneği ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.