Bilgi

Kar Küreme Aracı

kar küreme makinası

Araba yolu veya kaldırım gibi alanlarda karı kaldırmak için kullanabileceğiniz kar küreme makinesi modelleri kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Birbirinden farklı çalışma mekanizmaları farklılık gösteren kar küreme makinası modelleri boyut, şekil ve güç bakımından da değişiklik göstermektedir. Çok satan kar küreme makinası modellerinin çalışma mekanizmaları, tek kademeli kar küreyici ve iki kademeli kar küreyici olarak farklılık göstermektedir.

Tek kademeli kar küreme aracı, karı makinaya doğru hareket ettirmek ve boşaltma kanalından dışarı atmak için bir tane maksimum hızlı pervane kullanmaktadır. İki aşamalı kar küreme aracı ise karı kıran ve farklı bir yüksek hızlı pervaneye hareket yaptıran bir ya da daha çok alçak hızlı metal burguya sahiptir. Klasik hizmet tipi kar küreyici modelleri haricinde diğerleri iki aşamalı tasarıma sahiptir.

Tek kademeli kar küreme aracı, dağlık arazilerde rayları temizlemek için demiryolları tarafından kullanım yapılan, büyük tek kademeli döner kar küreme makinası modeli hariç, genel olarak hafif hizmet türü makinalardır. İki aşamalı kar küreme aracı modelleri karayolları ve havaalanı pistleri gibi alanları kardan arındırmak için kullanılmaktadır. Büyük ve fazla miktarda kar kütleleri için İki aşamalı kar küreme makinası modelleri kullanmak gerekmektedir.

Kar küreme aracı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz modellere en uygun kar küreme makinası fiyatları ile satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.