Bilgi

Kılavuz Çekmeli Manyetik Matkap Ne İşe Yarar?

Kılavuz Çekmeli Manyetik Matkap Ne İşe Yarar

Kılavuz çekme uygulamasında, bir deliğe Kılavuz Çekmeli Matkap modelleri ile diş yuvası açılmaktadır. Kılavuz çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz En iyi Kılavuz Çekmeli Matkap çeşitleri pek çok avantaj sağlamaktadır. Yaygın olarak kullanılan ve ideal olan kılavuz çekme işlemlerinde, kategorimizde yer alan masa üstü matkap modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kılavuz çekme yöntemleri modelden modele farklılık gösterebilmektedir. Üretim yapılacak parça adetine, istenen hassasiyete ve yüzey kalitesine göre, farklı yöntemler uygulanabilir.

Kılavuz Çekmeli Matkap modellerinde ve vida dişi açma makine çeşitlerinde kılavuz çekilmesi işlemlerinde, ekseni tam vida deliği ekseninde yer alan vida dişleri açılır. Orana uyumlu maksimum kesme hızları sayesinde, cihazda kılavuz çekme, elle kılavuz çekmeye kıyasla zamanı büyük ölçüde kısaltır.

Matkap tezgahına bağlama yapılan kılavuz çekme aparatında, müsaadeli dönme momenti, vida dişinin büyüklüğüne ve materyale bağlı olarak ayarlama yapılabilir. Ayar yapılan vida dişi derinliğine ulaşıldığında, aparat devir sayısı yükseltilen geri dönüş hareketine kendi kendine otomatik olarak geçiş yapar.

Kılavuz çekme uygulaması için uygun diş dibi delik çaplarına sahip kılavuz çekmeli matkap modelleri kılavuz çekilmesini kolaylaştırır ve kılavuzun kırılmasını engeller. Kılavuz açma matkabı, kılavuz çekme matkap çeşitleri ve Kılavuz çekmeli matkap modelleri en uygun fiyat seçenekleri ile Newton Makine de. Ekonomik, uygun fiyatlı kılavuz çekmeli matkap fiyatları ile ihtiyacınızı karşılayacak Kılavuz Çekmeli Matkap modellerine sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.