Bilgi

Klasik Kara Sıva Makinesi

sıva makineleri

İnşaat sektöründe kum, çimento ve kireç ile klasik metotlarla hazırlanacak pompalanabilir nitelikteki harçları hazırlamak ve katmak için sıklıkla kullanılmaktadır. Kara sıva makineleri hazırladığı harçları pompalayan, püskürterek uygulama yapan ekonomik ve maksimum verimli cihazlardır. Maksimum performanslı ve çok amaçlı sıva makineleri ile santralde hazırlanan yaş harçları ya da çimento esaslı her türlü ön karışımı yapılmış materyalleri uygulama esnasında rahatlıkla kullanmaktadır.

Türkiye’nin bütün illerine hızlı teslimat yapmaktayız. Sizde sıva makinası modelleri satın almak veya fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 970 19 80

Kaliteli ve dayanıklı donanımı ile uzun süre kullanım için ideal olan kara sıva makinesi uygulama alanları farklılık göstermektedir. En iyi Sıva Makineleri ile Hazır kuru ve yaş harçlar ya da inşaat ortamında hazırlanacak pompalanabilir harçlar hazırlanmaktadır. Bu harçlar ile Klasik kara sıva, Dış cephe sıvası, Kireçli sıva, Renkli sıvalar ve Birleştirici sıvalar hazırlanarak peç çok uygulamada kullanılmaktadır. Bu uygulamaların yanı sıra Duvar örme harcı, Yer kaplama, Enjeksiyon harçları, Püskürtme harçları, Dolgu ve bağlantı harçları, Takviye ve yapıştırıcı harçlar, Fiber harçlar, Cam elyaflı harçlar ve Süspansiyon harçları gibi uygulama alanları bulunmaktadır.

En iyi sıva makinası modelleri en uygun sıva makinası fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Kategorimizdeki sıva makineleri modellerinin ürün özelliklerini inceleyerek beğendiğiniz modellere Newton Makine avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.