Bilgi

Lazermetre Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

lazer ölçüm cihazı

Bütün cihazlarda olduğu gibi lazermetre satın alırken de ihtiyaçlar göz önünde tutularak tercih yapılmalıdır. Pek çok lazer metre çeşidinin bulunduğu günümüzde, fonksiyonlarına göre değişik fiyatlarla satılan lazer metreler bulunmaktadır. Minimum ve maksimum ölçüm aralığı, ölçme süresi ve diğer işlevler bakımından uygulanacak işe en uygun aletin tercih edilmesi önemlidir.

Metre kare, uzaklık, metre küp, eğim ve açı ölçme uygulamaları göz önünde bulundurulduğunda, gereksinime uygun bir lazer metrenin alımında fiyat farkı çok önem arz etmektedir. Devamlı sahada olan biri için rahat taşınan, taşıma esnasında düşme ve kırılma problemlerine karşı el askısı olan ve entegre su terazisi bulunan lazer ölçüm cihazları satın alınmalıdır. Bunların yanı sıra gece çalışanlar için ekran aydınlatması olan bir lazer metrenin seçim yapılması gerekmektedir.

Yapılan ölçüm sonuçlarının hafızaya alınması kullanıcı için gerekli ise hafıza kayıtlı bir lazer metre tercih edilmelidir. İnşaat, bina yapımı, zemin kaplama, boya badana, mobilya dekorasyon ve daha pek çok alanda çalışanların en büyük destekçisi olan lazer metre, ölçüm hassasiyeti, ölçüm süresi ve ölçüm aralığı olarak değişik modelleri ile her ihtiyaca yanıt veriyor.

Lazer Metre Fiyatları

Lazer ölçüm cihazları fiyatları aletin fonksiyonlarına, ölçüm mesafesine ve diğer teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Aynı özelliklere sahip lazer ölçüm cihazlarında, marka farklılığı aynı zamanda fiyat farkını da doğurmaktadır.

Ölçme mesafesi ve hassasiyet fiyatı etkileyen en önemli hususlardır.

* Ekran aydınlatması

* Bluetooth fonksiyonu

* Dokunmatik ekran

* Metre kare, metre küp ölçümü ve son işlemleri hafızaya alma özellikleri fiyata etki eden diğer teknolojik özelliklerdir.

Onlarca lazer metre marka ve modelinin yer aldığı kategorimizde ihtiyaca uygun bir lazer metre, yaşamı kolaylaştıran bir cihaz olarak satın alınmalıdır. Bütün lazermetre çeşitlerini ve fiyatlarını kategorimizden detaylı olarak inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.