Bilgi

Paspayı Fiyatları

paspayı cesitleri

Paspayı çeşitleri donatının herhangi bir bölümünün sarkmasını engelleyerek beton döküm uygulaması anında betonun kapsama alanını minimuma düşürür. Paspayı kullanımı yapılırken özen gösterilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasındaki en önemlisi paspayının bütün taraflarından 2 ile 3 cm arasında bir alan bulunması gerekmektedir. Böylelikle başarılı ve elverişli bir kullanım gerçekleşmektedir. Uygulanan biçimde, donatı ortalama 2 ile 3 cm arasında yükseğe kalkar. Böylece donatının herhangi bir parçasının sarkması veya yerinden hareket etmesi önlenir. Bu uygulama sonucunda beton kapsamı minimuma iner.

Kaliteli plastikten üretilen paspayı çeşitleri, kırılmaz özelliklere sahiptir ekonomik paspayı çeşitleri arasındadır. Bunların yanı sıra esnek olduğu için montaj konforu da sunmaktadır. Paspayı fiyatları sipariş verilecek paspayı çeşidinin adedine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Paspayı fiyatları çok ekonomik olup hemen hemen her bütçe için uygundur.

Beton örtüsü diye anılan paspayı çeşitleri birbirinden farklı birçok çeşidi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Normal donatılarda metrekareye 4 adet kullanımı idealdir.

Depremde binaların yıkılma sebeplerinden bir tanesi de paspayıların az ve uygunsuz kullanım yapılmasıdır. Uygun ve yeterli paspayı çeşitleri kullanmak binaların ömrünü uzatmaktadır.

Kolon tipi, mandal tipi, ayaklı tip ve norm tipi gibi pek çok paspayı çeşitlerini uygun paspayı fiyatları ile kategorimizden sipariş verebilirsiniz. Paspayı çeşitleri ve modelleri, en uygun paspayı fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır. En ucuz Paspayı fiyatları için ürünleri inceleyebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.