Bilgi

Perdah Makinesi Modelleri Hangi İşlerde Kullanılmaktadır?

perdah makinası

Beton dökümü tamamlandıktan sonra, zeminin düzleşmesi için perdah makinesi modelleri kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra betonunun arasında bulunan boşlukların kapatılması ve zeminin çok sağlam olması için de sıklıkla kullanılan makine modelleridir. Cilalama ve temizleme gibi uygulamalarda da sıva perdah makinesi kullanılmaktadır. Saha betonları, kapalı veya açık otopark gibi alanlar kullanım alanlarıdır. Ayrıca endüstriyel ve ticari binalar, depolar, terminal ve alışveriş merkezi gibi yerlerin inşaatında sıklıkla tercih edilmektedir.

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz perdah makinesi modelleri pek çok inşaat şantiyesinde kullanılmaktadır. Beton düzleştirme yapılırken perdah makinesi sıklıkla kullanım yapılmaktadır. Örnek verecek olursak kolonların çevresinde yönlendirilmesi ve yüzey kenarlarının etrafında kullanılması gerekmektedir. Bu gibi uygulamalar için itilen perdah makinesi modelleri son derece uygundur. Bu tür sıva perdah makinesi modelleri büyük, binilir tür perdah makine modellerine kıyasla manevra yetenekleri çok iyidir. Ayrıca daha küçük ve çok esnektirler.

Uygulama yapılacak her yüzey için donanımlı olmanız açısından farklı ölçeklerde elle itilen perdah makinesi modelleri yer almaktadır. Minik çeşitler kenar alanlar ve küçük boyutlu yüzeyler için kusursuz donanıma sahiptir. Orta ve büyük boy itilir tür perdah makinası modellerinde, mümkün oldukça az güç harcayarak kullanılabilmesi için optimum bir dengeleme olmasına özen göstermek gerekmektedir. Orta ve büyük boy perdah makinası çeşitlerinde farklı güç seçenekleri de bulunmaktadır. Kolaylıkla satın alabileceğiniz perdah makinası modelleri değişken devir sayılarında çalışmaktadır. Uygulanan üç işlem adımını yani ilk perdahlama, son perdahlama ve parlatmayı çabuk bir şekilde yapmanızı sağlar. Perdah makinaları şanzıman freni, elektronik emniyet şalteri ve motor devir sayısı sensörlü tasarımı ile kullanıcısına üç kat koruma sağlar.

Çok büyük alanları düzleştirme yapmanız gerekiyorsa, binilir tür perdah makinesi kullanmak çok daha uygundur. Perdah makinasının bu modelleri ile kısa sürede çok daha büyük yüzeyleri düzleştirebilirsiniz. Binilir tip perdah makinası maksimum verimi ve yüksek kullanım konforu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullanıma göre ayarlanabilen operatör koltuğu ve ergonomik kumanda gibi pek çok ayrıntılar perdah makinesi kullanıcısının işini kolay hale dönüştürür ve yön değiştirme hareketlerinin neden olduğu yorulmayı önler. Böylelikle büyük yüzeylerin düzleştirilme işlemini oturduğunuz yerden konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Kategorimizde yer alan binilir tip perdah makinesi, itilir tip perdah makinası ve diğer modelleri inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modelleri bizlerle iletişime girerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.