Genel

Sanayi Tipi Isıtıcı Fiyatları

sanayi tipi ısıtıcı

Isıtıcı modelleri benzin, karosen, mazot, LPG ve elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Newton Makine, sanayi tipi inşaat ısıtıcı modellerinde sektöründe lider durumdadır. Firmamızın en iyi ısıtıcı modelleri kategorimizde satışa sunulmuştur. Sanayi tipi ısıtıcılar, ev tipi olmamakla beraber daha çok inşaat ve şantiye alanlarında kullanılmaktadır. Isıtıcı modelleri bunların yanı sıra, atölye gibi alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanım amacı ise, sanayi sektöründeki ısı gereksinimini karşılamaktır.

Düşük ses seviyesi ile çalışan bu cihazların pek çoğunda dahili yakıt deposu yer almaktadır. Ayrıca birçoğunda paslanmaz çelikten üretilmiş yanma odası mevcuttur. Sanayi tipi ısıtıcılar oda termostatlarına, nem ölçer aygıtlara ya da zaman ayarlı sistemlere bağlanma özelliklerine sahiptir. Dizel Mazotlu bacalı sera atölye tipi çalışan modeller olduğu gibi 80 kw ile çalışan çeşitlerde bulunmaktadır.

Tercih yapabileceğiniz sanayi tipi ısıtıcı modellerinin, en önemli özelliklerinden bir tanesi mazotlu ısıtma sistemleri ya da elektrikli ısıtma sistemleri olmasıdır. Bunların haricinde sağladığı ısı enerjisinden ötürü zeminin aşırı ısınmasını engelleyen tasarıma sahip olmalarıdır. Bunların yanı sıra pek çok çeşidinde emniyet termostatı yer almakta ve dayanıklı çelik tanklardan üretim yapılmaktadır.

Sanayi tipi ısıtıcı fiyatları sağlayacağı enerji ve diğer bütün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat farklılığında dikkat çeken kriter, ısı gücü ve yakıt tüketimidir. Bununla beraber tank kapasitesi ve tükettiği enerjide göz önünde bulundurulmalıdır. Bütün bunların haricinde bacalı veya bacasız tür olması, yakıtının karosen, mazot, lpg, benzin ve elektrik olarak farklılaşması da fiyatları değiştirmektedir. Termal alev dedektörü ve emniyet termostatı gibi bulunan özelliklerde ısıtıcı fiyatlarında farklılık oluşturmaktadır.

İhtiyaç duyulan ısı miktarının hesaplanabilmesi için ısıtılacak alanın hacmi son derece önemlidir. Ayrıca mekanın dışındaki ısı ile içeride beklenen ısı arasındaki farkın ve ısı izolasyon katsayısının doğru olarak bilinmelidir. Aksi halde hesaplama yapılamamaktadır. Bütün ısıtıcı modellerinin özelliklerine inceleyerek beğendiğiniz ürünlere Newton Makine ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. En ucuz sanayi tipi ısıtıcı fiyatları ile sipariş vermek için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir