Bilgi

Zemin Temizleme Makinesi Nedir?

zemin temizleme

Zemin temizleme makineleri, ön bölümden kimyasallı olan suyu yüzeye vererek sert zemini fırçalar ve kirleri yok eder. Arka bölümde ise maksimum vakum gücüyle sert zemindeki pis suyu vakumlayarak kirli su haznesine alır.

Zemin Temizleme Makinası

Her cins kapalı alan, zemin temizleme makinası ile zemin temizliğine gereksinim duyar. Zemin temizleme makinaları fabrikalar, okullar, alışveriş merkezleri, hastaneler veya küçük ofislerde kolaylıkla kullanılabilir. Gün içinde zeminde oluşan kirlerin temizlenmesi hem hijyen hem de işletmenizin dış görünüşü bakımından fazlasıyla önemlidir. Zemin temizleme işleminin paspas ile olması, iş ve vakit kaybının yanında zemin temizliği bakımından da yetersizdir. Kirleri bir noktadan alıp başka tarafa taşımaya benzer. Alan büyüdükçe de işler tamamen zorlaşır ve bir zemin temizleme makinası gereksinimi duyarsınız. İşte bu noktada sitemizde yer alan zemin temizleme makinaları tam ihtiyacınız olan üründür.

Zemin Temizleme Makineleri Fiyatları

Sert zemin temizliğinde tercih edilen zemin temizleme makinası fiyatları açısından da fazlasıyla ekonomiktir. Gereksinimlerinize göre değişik özelliklerde elektrikli zemin temizleme otomatları yer almaktadır. Çok büyük metrekarelere sahip alanlar için binicili yer temizleme makinalarını tercih ederek iş yükünden kurtulabilirsiniz. Zemin temizleme makinaları fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinasının pek çok avantajları bulunmaktadır.

  • Darbelere karşı güçlü gövde yapısı mevcuttur.
  • Temiz ve kirli su tankı için kolay tahliye çıkışları yer alır.
  • İşçilik, kimyasal ve su giderlerinde büyük oranda tasarruf sağlar.
  • Saatte 1.200 – 3.500 m2 arası temizlik yapabilen modelleri bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.